B26B-XADSS-N
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B26B-XADSS-N met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B26B-XADSS-N
Fabrikant JST
Beschrijving CONN HDR XAD 26POS 2.5MM TIN TE
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 5675 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer B26B-XADSS-N Fabrikant JST
Beschrijving CONN HDR XAD 26POS 2.5MM TIN TE Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 5675 pcs Data papier XAD Series Datasheet
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning 250V
Beëindiging Solder Stijl Board to Cable/Wire
Shrouding Shrouded - 4 Wall Serie XAD
Rijafstand - Paring 0.098" (2.50mm) Pitch - Paring 0.098" (2.50mm)
Packaging Bulk Totale contactlengte -
Temperatuur -25°C ~ 85°C Aantal rijen 2
Aantal posities Loaded All Aantal posities 26
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0 Gekoppelde Stacking Heights 13.8mm
Isolatiehoogte 0.398" (10.11mm) Isolatie Kleur Natural
Ingress Protection - Kenmerken -
bevestegingswijze Locking Ramp gedetailleerde beschrijving Connector Header Through Hole 26 position 0.098" (2.50mm)
Huidige score 3A contact type Male Pin
Contact Vorm Circular Contact Material Copper Alloy
Contact Lengte - Post 0.138" (3.50mm) Contact Lengte - Paring -
Contact Voltooi Dikte - Post - Contact Voltooi Dikte - Paring -
Contact Afwerken - Post Tin-Lead Contact Afronden - Paring Tin-Lead
connector Type Header toepassingen -
Gerelateerde producten
B26B-PHDSS(LF)(SN) Image
B26AB Image
  • Deel#:B26AB
  • fabrikanten:NKK Switches
  • Beschrijving:SWITCH TOGGLE SP3T 0.4VA 28V