Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > ALF20C391DF400
ALF20C391DF400
ALF20C391DF400
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ALF20C391DF400 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ALF20C391DF400
Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP ALU 390UF 20% 400V PRESSFIT
(in US Dollars)
200 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ALF20C391DF400 Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP ALU 390UF 20% 400V PRESSFIT Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 14437 pcs Data papier ALF20 Series Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 400V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 1.378" Dia (35.00mm) Serie ALF20
Rimpelstroom @ Lage frequentie 2.19A @ 100Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 3.96A @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Temperatuur -40°C ~ 85°C montage Type Through Hole, Press-Fit
Fabrikant Standaard Levertijd 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden 0.886" (22.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Impedantie 226 mOhms Hoogte - Zittend (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 377 mOhm @ 100Hz gedetailleerde beschrijving 390µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 377 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
Capaciteit 390µF toepassingen General Purpose