Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > ALS70H752NJ400
ALS70H752NJ400
ALS70H752NJ400
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ALS70H752NJ400 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ALS70H752NJ400
Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP ALUM 7500UF 20% 400V SCREW
Product parameter
Onderdeel nummer ALS70H752NJ400 Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP ALUM 7500UF 20% 400V SCREW Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1985 pcs Data papier ALS70, 71 Series Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 400V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 3.031" Dia (77.00mm) Serie ALS70
Rimpelstroom @ Lage frequentie 16.7A @ 100Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 23.7A @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can - Screw Terminals
Temperatuur -40°C ~ 85°C montage Type Chassis Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Afstand tussen de draden 1.252" (31.80mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Impedantie 19 mOhms
Hoogte - Zittend (Max) 4.606" (117.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 29 mOhm @ 100Hz
gedetailleerde beschrijving 7500µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 29 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C Capaciteit 7500µF