Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > ALS71A122DF450
ALS71A122DF450
ALS71A122DF450
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ALS71A122DF450 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ALS71A122DF450
Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP ALUM 1200UF 20% 450V SCREW
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ALS71A122DF450 Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP ALUM 1200UF 20% 450V SCREW Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 7506 pcs Data papier ALS70, 71 Series Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 450V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 1.417" Dia (36.00mm) Serie ALS71
Rimpelstroom @ Lage frequentie 5.3A @ 100Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 10.6A @ 10kHz