Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > ALS71C332MF500
ALS71C332MF500
ALS71C332MF500
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ALS71C332MF500 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ALS71C332MF500
Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP ALUM 3300UF 20% 500V SCREW
(in US Dollars)
48 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ALS71C332MF500 Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP ALUM 3300UF 20% 500V SCREW Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2470 pcs Data papier ALS70, 71 Series Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 500V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 2.598" Dia (66.00mm) Serie ALS71
Rimpelstroom @ Lage frequentie 12.3A @ 100Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 19.7A @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can - Screw Terminals
Temperatuur -40°C ~ 85°C montage Type Chassis Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Afstand tussen de draden 1.122" (28.50mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Impedantie 58 mOhms
Hoogte - Zittend (Max) 4.213" (107.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 77 mOhm @ 100Hz
gedetailleerde beschrijving 3300µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 77 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C Capaciteit 3300µF