Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > ALS80C272QC450
ALS80C272QC450
ALS80C272QC450
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ALS80C272QC450 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ALS80C272QC450
Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP ALUM 2700UF 20% 450V SCREW
Product parameter
Onderdeel nummer ALS80C272QC450 Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP ALUM 2700UF 20% 450V SCREW Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2612 pcs Data papier ALS80, 81 Series Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 450V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 3.543" Dia (90.00mm) Serie ALS80
Rimpelstroom @ Lage frequentie 9.7A @ 100Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 15.7A @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can - Screw Terminals
Temperatuur -40°C ~ 105°C montage Type Chassis Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden 1.252" (31.80mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Impedantie 43 mOhms
Hoogte - Zittend (Max) 2.717" (69.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 66 mOhm @ 100Hz
gedetailleerde beschrijving 2700µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 66 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C Capaciteit 2700µF