Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > ALS81C242QC500
ALS81C242QC500
ALS81C242QC500
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ALS81C242QC500 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ALS81C242QC500
Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP ALUM 2400UF 20% 500V SCREW
(in US Dollars)
48 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ALS81C242QC500 Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP ALUM 2400UF 20% 500V SCREW Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1871 pcs Data papier ALS80, 81 Series Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 500V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 3.543" Dia (90.00mm) Serie ALS81
Rimpelstroom @ Lage frequentie 9.4A @ 100Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 14.9A @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can - Screw Terminals
Temperatuur -40°C ~ 105°C montage Type Chassis Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden 1.252" (31.80mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Impedantie 74 mOhms
Hoogte - Zittend (Max) 2.717" (69.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 98 mOhm @ 100Hz
gedetailleerde beschrijving 2400µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 98 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C Capaciteit 2400µF