Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > C0201C470M3GACTU
C0201C470M3GACTU
C0201C470M3GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop C0201C470M3GACTU met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer C0201C470M3GACTU
Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP CER 47PF 25V NP0 0201
(in US Dollars)
15000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer C0201C470M3GACTU Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP CER 47PF 25V NP0 0201 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5411580 pcs Data papier C0G Dielectric 10-250v Commercial
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 25V
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.013" (0.33mm)
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 Size / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)