Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > C0402C183K8RACTU
C0402C183K8RACTU
C0402C183K8RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop C0402C183K8RACTU met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer C0402C183K8RACTU
Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP CER 0.018UF 10V X7R 0402
(in US Dollars)
10000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer C0402C183K8RACTU Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP CER 0.018UF 10V X7R 0402 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 755568 pcs Data papier X7R Dielectric, 6.3-250 VDC
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 10V
Tolerantie ±10% Dikte (Max) 0.022" (0.55mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)