Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > C0603C105K3PACTU
C0603C105K3PACTU
C0603C105K3PACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop C0603C105K3PACTU met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer C0603C105K3PACTU
Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP CER 1UF 25V X5R 0603
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer C0603C105K3PACTU Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP CER 1UF 25V X5R 0603 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1839272 pcs Data papier X5R Dielectric, 4-50 VDC
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 25V
Tolerantie ±10% Dikte (Max) 0.034" (0.87mm)
temperatuurcoëfficiënt X5R Size / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)