Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > C0603C393J4RACTU
C0603C393J4RACTU
C0603C393J4RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop C0603C393J4RACTU met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer C0603C393J4RACTU
Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP CER 0.039UF 16V X7R 0603
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer C0603C393J4RACTU Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP CER 0.039UF 16V X7R 0603 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 726882 pcs Data papier X7R Dielectric, 6.3-250 VDC
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 16V
Tolerantie ±5% Dikte (Max) 0.034" (0.87mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R Size / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)