Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > C0805C100K1GACTU
C0805C100K1GACTU
C0805C100K1GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop C0805C100K1GACTU met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer C0805C100K1GACTU
Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 0805
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer C0805C100K1GACTU Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 0805 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1075470 pcs Data papier C0G Dielectric 10-250v Commercial
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 100V
Tolerantie ±10% Dikte (Max) 0.035" (0.88mm)
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)