Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > C0805C105Z8VACTU
C0805C105Z8VACTU
C0805C105Z8VACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop C0805C105Z8VACTU met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer C0805C105Z8VACTU
Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP CER 1UF 10V Y5V 0805
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer C0805C105Z8VACTU Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP CER 1UF 10V Y5V 0805 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 389936 pcs Data papier Y5V Dielectric, 6.3-50 VDC
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 10V
Tolerantie -20%, +80% Dikte (Max) 0.055" (1.40mm)
temperatuurcoëfficiënt Y5V (F) Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)