Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > C0805C150K2GACTU
C0805C150K2GACTU
C0805C150K2GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop C0805C150K2GACTU met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer C0805C150K2GACTU
Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP CER 15PF 200V NP0 0805
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer C0805C150K2GACTU Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP CER 15PF 200V NP0 0805 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1031507 pcs Data papier C0G Dielectric 10-250v Commercial
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 200V
Tolerantie ±10% Dikte (Max) 0.035" (0.88mm)
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)