Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > C0805C223JMREC
C0805C223JMREC
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop C0805C223JMREC met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer C0805C223JMREC
Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP CER 0805 22NF 63V X7R 5%
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer C0805C223JMREC Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP CER 0805 22NF 63V X7R 5% Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 212799 pcs Data papier ESD, X7R Dielectric
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 63V
Tolerantie ±5% Dikte (Max) 0.035" (0.88mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie C ratings -
Packaging Bulk Verpakking / doos 0805 (2012 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 11 Weeks
lead Style - Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 0.022µF ±5% 63V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Capaciteit 0.022µF