Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > C0805C301F5GACTU
C0805C301F5GACTU
C0805C301F5GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop C0805C301F5GACTU met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer C0805C301F5GACTU
Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP CER 300PF 50V NP0 0805
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer C0805C301F5GACTU Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP CER 300PF 50V NP0 0805 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 144457 pcs Data papier C0G Dielectric 10-250v Commercial
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 50V
Tolerantie ±1% Dikte (Max) 0.035" (0.88mm)
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)