Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > C0805C683M5RACTU
C0805C683M5RACTU
C0805C683M5RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop C0805C683M5RACTU met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer C0805C683M5RACTU
Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP CER 0.068UF 50V X7R 0805
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer C0805C683M5RACTU Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP CER 0.068UF 50V X7R 0805 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 631303 pcs Data papier X7R Dielectric, 6.3-250 VDC
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 50V
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.039" (1.00mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)