Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > C0805F153K1RACTU
C0805F153K1RACTU
C0805F153K1RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop C0805F153K1RACTU met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer C0805F153K1RACTU
Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP CER 0.015UF 100V X7R 0805
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer C0805F153K1RACTU Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP CER 0.015UF 100V X7R 0805 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 924443 pcs Data papier FO-CAP, X7R Dielectric 16-200 VDC
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 100V
Tolerantie ±10% Dikte (Max) 0.035" (0.88mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)