Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > C1206C106J4RACTU
C1206C106J4RACTU
C1206C106J4RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop C1206C106J4RACTU met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer C1206C106J4RACTU
Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP CER 10UF 16V X7R 1206
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer C1206C106J4RACTU Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP CER 10UF 16V X7R 1206 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 88224 pcs Data papier X7R Dielectric, 6.3-250 VDC
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 16V
Tolerantie ±5% Dikte (Max) 0.071" (1.80mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)