Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > C1206C106K9RACTU
C1206C106K9RACTU
C1206C106K9RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop C1206C106K9RACTU met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer C1206C106K9RACTU
Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP CER 10UF 6.3V X7R 1206
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer C1206C106K9RACTU Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP CER 10UF 6.3V X7R 1206 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 279285 pcs Data papier X7R Dielectric, 6.3-250 VDC
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 6.3V
Tolerantie ±10% Dikte (Max) 0.071" (1.80mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)