Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > C1206C275K8RACTU
C1206C275K8RACTU
C1206C275K8RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop C1206C275K8RACTU met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer C1206C275K8RACTU
Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP CER 2.7UF 10V X7R 1206
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer C1206C275K8RACTU Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP CER 2.7UF 10V X7R 1206 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 156424 pcs Data papier X7R Dielectric, 6.3-250 VDC
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 10V
Tolerantie ±10% Dikte (Max) 0.041" (1.05mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)