Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > C1206C332FMGEC
C1206C332FMGEC
C1206C332FMGEC
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop C1206C332FMGEC met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer C1206C332FMGEC
Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP CER 1206 3.3NF 63V C0G 1%
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer C1206C332FMGEC Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP CER 1206 3.3NF 63V C0G 1% Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 142994 pcs Data papier ESD, COG Dielectric
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 63V
Tolerantie ±1% Dikte (Max) 0.035" (0.88mm)
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie C ratings -
Packaging Bulk Verpakking / doos 1206 (3216 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 11 Weeks
lead Style - Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken Low ESL Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 3300pF ±1% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) Capaciteit 3300pF