Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > C1206C332G5GACTU
C1206C332G5GACTU
C1206C332G5GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop C1206C332G5GACTU met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer C1206C332G5GACTU
Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP CER 3300PF 50V NP0 1206
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer C1206C332G5GACTU Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP CER 3300PF 50V NP0 1206 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 99365 pcs Data papier C0G Dielectric 10-250v Commercial
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 50V
Tolerantie ±2% Dikte (Max) 0.039" (1.00mm)
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)