Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > C1206S222K1RACTU
C1206S222K1RACTU
C1206S222K1RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop C1206S222K1RACTU met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer C1206S222K1RACTU
Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP CER 2200PF 100V X7R 1206
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer C1206S222K1RACTU Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP CER 2200PF 100V X7R 1206 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 747908 pcs Data papier FE-CAP, X7R Dielectric
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 100V
Tolerantie ±10% Dikte (Max) 0.035" (0.88mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)