Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > C1206X333JMREC
C1206X333JMREC
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop C1206X333JMREC met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer C1206X333JMREC
Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP CER 1206 33NF 63V X7R 5%
Product parameter
Onderdeel nummer C1206X333JMREC Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP CER 1206 33NF 63V X7R 5% Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 113658 pcs Data papier ESD, X7R Dielectric
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 63V
Tolerantie ±5% Dikte (Max) 0.039" (0.98mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R Size / Dimension 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm)
Serie X ratings -
Packaging Bulk Verpakking / doos 1206 (3216 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken Soft Termination Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 0.033µF ±5% 63V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Capaciteit 0.033µF