Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > C1206X684K5REC
C1206X684K5REC
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop C1206X684K5REC met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer C1206X684K5REC
Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP CER 1206 680NF 50V X7R 10%
Product parameter
Onderdeel nummer C1206X684K5REC Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP CER 1206 680NF 50V X7R 10% Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 149314 pcs Data papier ESD, X7R Dielectric
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 50V
Tolerantie ±10% Dikte (Max) 0.047" (1.20mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R Size / Dimension 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm)
Serie X ratings -
Packaging Bulk Verpakking / doos 1206 (3216 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 53 Weeks
gedetailleerde beschrijving 0.68µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Capaciteit 0.68µF