Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > C1210C151JCGACTU
C1210C151JCGACTU
C1210C151JCGACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop C1210C151JCGACTU met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer C1210C151JCGACTU
Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP CER 150PF 500V NP0 1210
(in US Dollars)
2500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer C1210C151JCGACTU Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP CER 150PF 500V NP0 1210 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 114338 pcs Data papier High Voltage C0G Dielectric, Commercial
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 500V
Tolerantie ±5% Dikte (Max) 0.055" (1.40mm)
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)