Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > C1210C223J5RACTU
C1210C223J5RACTU
C1210C223J5RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop C1210C223J5RACTU met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer C1210C223J5RACTU
Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP CER 0.022UF 50V X7R 1210
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer C1210C223J5RACTU Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP CER 0.022UF 50V X7R 1210 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 254889 pcs Data papier X7R Dielectric, 6.3-250 VDC
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 50V
Tolerantie ±5% Dikte (Max) 0.035" (0.88mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)