Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > C1812C102MFRACTU
C1812C102MFRACTU
C1812C102MFRACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop C1812C102MFRACTU met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer C1812C102MFRACTU
Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP CER 1000PF 1.5KV X7R 1812
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer C1812C102MFRACTU Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP CER 1000PF 1.5KV X7R 1812 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 107710 pcs Data papier High Voltage X7R Dielectric
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 1500V (1.5kV)
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.061" (1.55mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)