Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > C1812C474Z5UACTU
C1812C474Z5UACTU
C1812C474Z5UACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop C1812C474Z5UACTU met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer C1812C474Z5UACTU
Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP CER 0.47UF 50V Z5U 1812
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer C1812C474Z5UACTU Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP CER 0.47UF 50V Z5U 1812 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 197894 pcs Data papier Z5U Dielectric, 50-100 V
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 50V
Tolerantie -20%, +80% Dikte (Max) 0.043" (1.10mm)
temperatuurcoëfficiënt Z5U Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)