Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > C2220H333JCGAFT050
C2220H333JCGAFT050
C2220H333JCGAFT050
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop C2220H333JCGAFT050 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer C2220H333JCGAFT050
Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP CER 0.033UF 500V NP0 2220
(in US Dollars)
50 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer C2220H333JCGAFT050 Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP CER 0.033UF 500V NP0 2220 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1352 pcs Data papier HV-HT Series, 200°C, COG Dielectric
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 500V
Tolerantie ±5% Dikte (Max) 0.106" (2.70mm)
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 Size / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serie HV-HT ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2220 (5750 Metric)
Andere namen 399-13431-2 Temperatuur -55°C ~ 200°C
montage Type Surface Mount, MLCC Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 22 Weeks lead Style -
Afstand tussen de draden - Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) - Kenmerken Low ESL, High Voltage, High Temperature
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 0.033µF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric)
Capaciteit 0.033µF toepassingen General Purpose