Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > C321C202FAG5TA
C321C202FAG5TA
C321C202FAG5TA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop C321C202FAG5TA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer C321C202FAG5TA
Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP CER 2000PF 250V C0G/NP0 RAD
(in US Dollars)
500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer C321C202FAG5TA Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP CER 2000PF 250V C0G/NP0 RAD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 82953 pcs Data papier Goldmax, C0G 300 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 250V
Tolerantie ±1% Dikte (Max) -
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 Size / Dimension 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Serie Goldmax, 300 ratings -
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) lead Style Formed Leads - Kinked
Afstand tussen de draden 0.250" (6.35mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.260" (6.60mm) Kenmerken Low ESL
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 2000pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Capaciteit 2000pF toepassingen General Purpose