Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > C325C162J3G5TA7301
C325C162J3G5TA7301
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop C325C162J3G5TA7301 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer C325C162J3G5TA7301
Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP CER 1600PF 25V C0G RADIAL
(in US Dollars)
2500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer C325C162J3G5TA7301 Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP CER 1600PF 25V C0G RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 655182 pcs Data papier Goldmax, C0G 300 Series
Categorie condensatoren Nominale spanning - AC -
Spanning - Nominale 25V Tolerantie 1600pF
Dikte (Max) C0G, NP0 Surface Mount Land Size 0.200" (5.08mm)
Size / Dimension 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Serie Goldmax, 300
Ripple Current - lage frequentie Bypass, Decoupling ratings -
Polarisatie Radial Temperatuur -55°C ~ 125°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 13 Weeks Fabrikant Onderdeelnummer C325C162J3G5TA7301
lead Style - Hoogte - Zittend (Max) 0.300" (7.62mm)
Kenmerken Low ESL Failure Rate Formed Leads - Kinked
Uitgebreide beschrijving 1600pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial ESR (Equivalent Series Resistance) ±5%
Gerelateerde producten
  • Deel#:C325C162J3G5TA
  • fabrikanten:KEMET
  • Beschrijving:CAP CER RAD 1.6NF 25V C0G 5%
  • Op voorraad:514208
  • Deel#:C325C162G3G5TA
  • fabrikanten:KEMET
  • Beschrijving:CAP CER 1600PF 25V C0G/NP0 RAD
  • Op voorraad:162055
  • Deel#:C325C169B3G5TA
  • Beschrijving:CAP CER 1.6PF 25V C0G/NP0 RADIAL