Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > C330C392GDG5TA7303
C330C392GDG5TA7303
C330C392GDG5TA7303
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop C330C392GDG5TA7303 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer C330C392GDG5TA7303
Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP CER 3900PF 1KV NP0 RADIAL
(in US Dollars)
1500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer C330C392GDG5TA7303 Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP CER 3900PF 1KV NP0 RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 74626 pcs Data papier High Voltage Goldmax, C0G 300 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 1000V (1kV)
Tolerantie ±2% Dikte (Max) -
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 Size / Dimension 0.300" L x 0.200" W (7.62mm x 5.08mm)
Serie Goldmax, 300 ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Radial
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 54 Weeks
lead Style Straight Afstand tussen de draden 0.200" (5.08mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.360" (9.14mm)
Kenmerken High Voltage Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 3900pF ±2% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Capaciteit 3900pF