Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > CDR02BX472BKSS
CDR02BX472BKSS
CDR02BX472BKSS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CDR02BX472BKSS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CDR02BX472BKSS
Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP CER 4700PF 100V BX 1805
Leid Free Status / RoHS Status Verzoek inventaris verificatie / RoHS niet-conform
In Stock 97930 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
2500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CDR02BX472BKSS Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP CER 4700PF 100V BX 1805 Leid Free Status / RoHS Status Verzoek inventaris verificatie / RoHS niet-conform
hoeveelheid beschikbaar 97930 pcs Data papier Ceramic Chip, MIL-PRF-55681
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 100V
Tolerantie ±10% Dikte (Max) 0.055" (1.40mm)
temperatuurcoëfficiënt BX Size / Dimension 0.180" L x 0.050" W (4.57mm x 1.27mm)