Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > CK05BX563K
CK05BX563K
CK05BX563K
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CK05BX563K met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CK05BX563K
Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP CER 0.056UF 50V 10% RADIAL
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 137510 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CK05BX563K Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP CER 0.056UF 50V 10% RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 137510 pcs Data papier CK05BX563K SpecMultilayer Ceramic Caps(Mil)
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 50V
Tolerantie ±10% Dikte (Max) -
temperatuurcoëfficiënt BX Size / Dimension 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.29mm)