Huis > producten > condensatoren > Tantalum condensatoren > CWR11HC226KBA
CWR11HC226KBA
CWR11HC226KBA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CWR11HC226KBA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CWR11HC226KBA
Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP TANT 22UF 10% 15V 2917
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 10582 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CWR11HC226KBA Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP TANT 22UF 10% 15V 2917 Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 10582 pcs Data papier CWR11HC226KBA Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 15V
Type Molded Tolerantie ±10%
Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serie Military, MIL-PRF-55365/8, CWR11
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2917 (7343 Metric)
Andere namen 1001-2485-2
1001-2485-2-MIL
Temperatuur -55°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 38 Weeks Fabrikant Size Code D
Lifetime @ Temp. - Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.122" (3.10mm)
Kenmerken Military Failure Rate B (0.1%)
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.1 Ohm gedetailleerde beschrijving 22µF Molded Tantalum Capacitors 15V 2917 (7343 Metric) 1.1 Ohm
Capaciteit 22µF