Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > ESK106M035AC3AA
ESK106M035AC3AA
ESK106M035AC3AA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ESK106M035AC3AA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ESK106M035AC3AA
Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ESK106M035AC3AA Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2219148 pcs Data papier ESK Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 35V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.197" Dia (5.00mm) Serie ESK
Rimpelstroom @ Lage frequentie 60mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 90mA @ 10kHz