Huis > producten > condensatoren > Film condensatoren > F863BC104K310Z
F863BC104K310Z
F863BC104K310Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop F863BC104K310Z met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer F863BC104K310Z
Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP FILM 0.1UF 10% 310VAC RADIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer F863BC104K310Z Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP FILM 0.1UF 10% 310VAC RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 449349 pcs Data papier F863 Series
Categorie condensatoren Nominale spanning - DC -
Nominale spanning - AC 310V Tolerantie ±10%
Beëindiging PC Pins Size / Dimension 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm)
Serie F863 ratings AEC-Q200, X2
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial
Andere namen 399-14803 Temperatuur -40°C ~ 110°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) Not Applicable
Fabrikant Standaard Levertijd 23 Weeks Afstand tussen de draden 0.591" (15.00mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.437" (11.10mm)
Kenmerken - diëlektrische materiaal Polypropylene (PP), Metallized
gedetailleerde beschrijving 0.1µF Film Capacitor 310V Polypropylene (PP), Metallized Radial Capaciteit 0.1µF