Huis > producten > condensatoren > Tantalum - Polymer Condensatoren > M550B348M008AT
M550B348M008AT
M550B348M008AT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop M550B348M008AT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer M550B348M008AT
Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP TANT POLY 3400UF 8V CHA MNT
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 430 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
3 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer M550B348M008AT Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP TANT POLY 3400UF 8V CHA MNT Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 430 pcs Data papier M55 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 8V
Type Hermetically Sealed Tolerantie ±20%
Size / Dimension 1.906" L x 1.110" W (48.40mm x 28.20mm) Serie M55
ratings - Packaging Bulk
Verpakking / doos M55 Module Temperatuur -55°C ~ 105°C
montage Type Chassis Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Size Code B Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden 0.453" (11.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.445" (11.30mm) Kenmerken General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance) 30 mOhm @ 100kHz gedetailleerde beschrijving 3400µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 8V M55 Module 30 mOhm @ 100kHz
Capaciteit 3400µF