Huis > producten > filters > Common Mode Chokes > SS21V-R031380
SS21V-R031380
SS21V-R031380
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SS21V-R031380 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SS21V-R031380
Fabrikant KEMET
Beschrijving CMC 138MH 300MA 2LN TH
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SS21V-R031380 Fabrikant KEMET
Beschrijving CMC 138MH 300MA 2LN TH Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 84400 pcs Data papier SS21V Series
Categorie filters Nominale spanning - DC -
Nominale spanning - AC 250V Size / Dimension 0.807" L x 0.650" W (20.50mm x 16.50mm)
Serie SS ratings -
Packaging Bulk Verpakking / doos Vertical, 4 PC Pin
Andere namen 399-10549 Temperatuur -25°C ~ 120°C
Aantal lijnen 2 montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 24 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductie @ Frequentie 138mH @ 1kHz
Hoogte (Max) 1.004" (25.50mm) filter Type Power Line
Kenmerken - gedetailleerde beschrijving 138mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 300mA DCR 5.9 Ohm
DC-weerstand (DCR) (Max) 5.9 Ohm Card Dikte (mm) 300mA