Huis > producten > condensatoren > Tantalum condensatoren > T491C226M006AT
T491C226M006AT
T491C226M006AT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop T491C226M006AT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer T491C226M006AT
Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP TANT 22UF 6.3V 20% 2312
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer T491C226M006AT Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP TANT 22UF 6.3V 20% 2312 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 216153 pcs Data papier T491 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 6.3V
Type Molded Tolerantie ±20%
Size / Dimension 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm) Serie T491
Packaging Original-Reel® Verpakking / doos 2312 (6032 Metric)
Andere namen 399-8344-6 Temperatuur -55°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 20 Weeks Fabrikant Size Code C
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.110" (2.80mm)
Kenmerken General Purpose Failure Rate -
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.8 Ohm gedetailleerde beschrijving 22µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2312 (6032 Metric) 1.8 Ohm
Capaciteit 22µF