Huis > producten > condensatoren > Tantalum condensatoren > T495X686M025ATE150
T495X686M025ATE150
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop T495X686M025ATE150 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer T495X686M025ATE150
Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP TANT 68UF 25V 20% 2917
(in US Dollars)
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer T495X686M025ATE150 Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP TANT 68UF 25V 20% 2917 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 66315 pcs Data papier T495 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 25V
Type Molded Tolerantie ±20%
Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serie T495
ratings - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 2917 (7343 Metric) Andere namen 399-18460-2
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 25 Weeks
Fabrikant Size Code X Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Afstand tussen de draden - Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.169" (4.30mm) Kenmerken General Purpose
Failure Rate - ESR (Equivalent Series Resistance) 150 mOhm @ 100kHz
gedetailleerde beschrijving 68µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2917 (7343 Metric) 150 mOhm @ 100kHz Capaciteit 68µF