Huis > producten > condensatoren > Tantalum - Polymer Condensatoren > T543X477K006ATE005
T543X477K006ATE005
T543X477K006ATE005
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop T543X477K006ATE005 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer T543X477K006ATE005
Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP TANT POLY 470UF 6.3V 2917
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer T543X477K006ATE005 Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP TANT POLY 470UF 6.3V 2917 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 11379 pcs Data papier T543 Series Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 6.3V
Type Molded Tolerantie ±10%
Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serie KO-CAP® T543
ratings COTS Packaging Cut Tape (CT)
Verpakking / doos 2917 (7343 Metric) Andere namen 399-12245-1
Temperatuur -55°C ~ 105°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 3 (168 Hours) Fabrikant Standaard Levertijd 54 Weeks
Fabrikant Size Code X Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden - Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.169" (4.30mm) Kenmerken High Reliability
ESR (Equivalent Series Resistance) 5 mOhm @ 100kHz gedetailleerde beschrijving 470µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 2917 (7343 Metric) 5 mOhm @ 100kHz
Capaciteit 470µF