Huis > producten > relays > Signal relais, tot 2 Amps > UB2-24NUN-L
UB2-24NUN-L
UB2-24NUN-L
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UB2-24NUN-L met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UB2-24NUN-L
Fabrikant KEMET
Beschrijving RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 250V
(in US Dollars)
1600 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UB2-24NUN-L Fabrikant KEMET
Beschrijving RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 250V Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 75158 pcs Data papier UA2/UB2 Series
Categorie relays Turn On Spanning (Max) 18 VDC
Turn Off Voltage (Min) 2.4 VDC Klemtype Gull Wing
switching Voltage 250VAC, 220VDC - Max Serie UB2
release Time 1ms Relaistype General Purpose
Packaging Tape & Reel (TR) Temperatuur -40°C ~ 85°C
opereren Time 2ms montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 54 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Kenmerken -
gedetailleerde beschrijving General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount Contact Rating (Current) 1A
Contact Material Silver Alloy, Gold Alloy Contactformulier DPDT (2 Form C)
coil Voltage 24VDC coil Type Non Latching
coil Resistance 2.5 kOhms coil Vermogen 230 mW
coil Current 9.6mA