Huis > producten > Optoelectronics > LED Indicatie - Discreet > APTD1608LSURCK
APTD1608LSURCK
APTD1608LSURCK
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop APTD1608LSURCK met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer APTD1608LSURCK
Fabrikant Kingbright
Beschrijving LED RED CLEAR 1608 SMD
(in US Dollars)
2000 pcs6000 pcs10000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer APTD1608LSURCK Fabrikant Kingbright
Beschrijving LED RED CLEAR 1608 SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 773618 pcs Data papier APTD1608LSURCK
Categorie Optoelectronics Golflengte - Peak 645nm
Golflengte - Dominant 630nm Spanning - Vooruit (Vf) (Typ) 1.75V
Kijk hoek 60° Leverancier Device Pakket 1608
Size / Dimension 1.60mm L x 0.80mm W Serie -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0603 (1608 Metric)
Andere namen 754-2038-2 montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 3 (168 Hours) millicandela Rating 110mcd
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Transparantie van de lens Clear
Lens Style / Maat Round with Domed Top, 0.70mm lens kleur Colorless
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte (Max) 1.05mm
Kenmerken - gedetailleerde beschrijving Red 630nm LED Indication - Discrete 1.75V 0603 (1608 Metric)
Current - Test 2mA Configuratie Standard