Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1210D180J102KHT
1210D180J102KHT
1210D180J102KHT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1210D180J102KHT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1210D180J102KHT
Fabrikant Knowles NOVACAP
Beschrijving CAP CER 18PF 1KV C0G/NP0 1210
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS-conformiteit
In Stock 83400 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1210D180J102KHT Fabrikant Knowles NOVACAP
Beschrijving CAP CER 18PF 1KV C0G/NP0 1210 Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS-conformiteit
hoeveelheid beschikbaar 83400 pcs Data papier MLCC CatalogHigh Temperature Chip, COG
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 1000V (1kV)
Tolerantie ±5% Dikte (Max) 0.065" (1.65mm)
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 Size / Dimension 0.125" L x 0.060" W (3.18mm x 1.52mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1210 (3225 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 200°C montage Type Surface Mount, MLCC
Fabrikant Standaard Levertijd 11 Weeks lead Style -
Afstand tussen de draden - Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) - Kenmerken High Temperature
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 18pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric)
Capaciteit 18pF toepassingen General Purpose