Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1210E154K500KHT
1210E154K500KHT
1210E154K500KHT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1210E154K500KHT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1210E154K500KHT
Fabrikant Knowles NOVACAP
Beschrijving CAP CER 0.15UF 50V 1210
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 56171 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1210E154K500KHT Fabrikant Knowles NOVACAP
Beschrijving CAP CER 0.15UF 50V 1210 Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 56171 pcs Data papier MLCC CatalogHigh Temperature Chip, Class II
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 50V
Tolerantie ±10% Dikte (Max) 0.065" (1.65mm)
temperatuurcoëfficiënt - Size / Dimension 0.125" L x 0.060" W (3.18mm x 1.52mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1210 (3225 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 200°C montage Type Surface Mount, MLCC
Fabrikant Standaard Levertijd 11 Weeks lead Style -
Afstand tussen de draden - Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant
Hoogte - Zittend (Max) - Kenmerken High Temperature
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 0.15µF ±10% 50V Ceramic Capacitor 1210 (3225 Metric)
Capaciteit 0.15µF toepassingen General Purpose