Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1812E124K500KHT
1812E124K500KHT
1812E124K500KHT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1812E124K500KHT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1812E124K500KHT
Fabrikant Knowles NOVACAP
Beschrijving CAP CER 0.12UF 50V 1812
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 31998 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1812E124K500KHT Fabrikant Knowles NOVACAP
Beschrijving CAP CER 0.12UF 50V 1812 Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 31998 pcs Data papier MLCC CatalogHigh Temperature Chip, Class II
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 50V
Tolerantie ±10% Dikte (Max) 0.065" (1.65mm)
temperatuurcoëfficiënt - Size / Dimension 0.180" L x 0.125" W (4.57mm x 3.18mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1812 (4532 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 200°C montage Type Surface Mount, MLCC
Fabrikant Standaard Levertijd 11 Weeks lead Style -
Afstand tussen de draden - Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant
Hoogte - Zittend (Max) - Kenmerken High Temperature
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 0.12µF ±10% 50V Ceramic Capacitor 1812 (4532 Metric)
Capaciteit 0.12µF toepassingen General Purpose