Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 2225E472K102KHT
2225E472K102KHT
2225E472K102KHT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 2225E472K102KHT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 2225E472K102KHT
Fabrikant Knowles NOVACAP
Beschrijving CAP CER 4700PF 1KV 2225
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS-conformiteit
In Stock 13840 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 2225E472K102KHT Fabrikant Knowles NOVACAP
Beschrijving CAP CER 4700PF 1KV 2225 Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS-conformiteit
hoeveelheid beschikbaar 13840 pcs Data papier MLCC CatalogHigh Temperature Chip, Class II
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 1000V (1kV)
Tolerantie ±10% Dikte (Max) 0.080" (2.03mm)
temperatuurcoëfficiënt - Size / Dimension 0.220" L x 0.250" W (5.59mm x 6.35mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2225 (5763 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 200°C montage Type Surface Mount, MLCC
Fabrikant Standaard Levertijd 11 Weeks lead Style -
Afstand tussen de draden - Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) - Kenmerken High Temperature
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 4700pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor 2225 (5763 Metric)
Capaciteit 4700pF toepassingen General Purpose